آخرین اخبار : 

دکتر مهرداد محمدپور

دکتر مهرداد محمدپور

 دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران فوق تخصص جراحی چشم،قرنیه و لیزیک عضو جامعه جراحان لیزیک و قرنیه اروپا و آمریکا عضو آکادمی چشم پزشکان آمریکا

آقای دکتر مهرداد محمدپور

فوق تخصص جراحی چشم، لیزیک و پیوند قرنیه و آب مروارید و لنزهای داخل چشمی و قوزقرنیه در سال ۱۳۶۸ به عنوان نفر اول از کالج البرز فارغ التحصیل شدند و در همان سال در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران به عنوان دانشجوی پزشکی پذیرفته شده و ادامه تحصیل دادند. در سال ۱۳۷۵ به عنوان دانشجوی ممتاز از دانشگاه فارغ التحصیل شدند و در سال ۱۳۷۸  بعد از خدمت دوران مقدس سربازی دوره تخصصی چشم پزشکی را شروع نموده و بعد از آن موفق به اتمام رشته فوق تخصصی قرنیه شدند و از سال ۱۳۸۲ تاکنون بیش از ده ها هزار جراحی چشم را با موفقیت کامل انجام دادند و بیش از ۱۰۰ مقاله علمی درزمینه چشم پزشکی و لیزیک از ایشان درمعتبرترین مجلات چشم پزشکی اروپا و آمریکا به چاپ رسیده است.

همچنین بیش از۲۰۰ متخصص و فوق تخصص چشم را به عنوان هیات علمی تربیت کرده اند. همچنین ایشان داور معتبرترین مجلات چشم پزشکی داخل و خارج کشور می باشند و سخنرانی های متعددی در مجامع علمی چشم پزشکی داخلی و خارجی ایراد نموده اند. ایشان مبتکر چندین جراحی نوین چشم پزشکی و مخترع اولین اولین نانو داروی چشم پزشکی در ایران می باشند و هم اکنون به عنوان عضوهیات علمی رسمی گروه آموزشی چشم دانشکده پزشکی دانشگاه تهران بیمارستان فارابی مشغول تدریس دانشجویان و دستیاران تخصصی و فوق تخصصی رشته چشم پزشکی می باشند. همچنین ایشان یکی از بالاترین شاخص های ارجاع به مقالات چشم پزشکی را در کل دنیا دارا می باشند.

پاسخ همه سوالات تماس با ۰۹۳۹۲۰۰۲۴۵۲

و مراجعه به اینستاگرام دکتر مهرداد محمدپور

لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/eyelasik_catarac_clinic

لینک تلگرام مطب چشم پزشکی:

https://telegram.me/drmehrdadmohamadpour

لینک آپارات:

https://www.aparat.com/drmohammadpour

دکتر مهرداد محمدپور