آخرین اخبار : 

دکتر مهرداد محمدپور

دکتر مهرداد محمدپور

 دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران فوق تخصص جراحی چشم،قرنیه و لیزیک عضو جامعه جراحان لیزیک و قرنیه اروپا و آمریکا عضو آکادمی چشم پزشکان آمریکا

آقای دکتر مهرداد محمدپور

فوق تخصص جراحی چشم، لیزیک و پیوند قرنیه و آب مروارید و لنزهای داخل چشمی و قوزقرنیه در سال ۱۳۶۸ به عنوان نفر اول از کالج البرز فارغ التحصیل شدند و در همان سال در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران به عنوان دانشجوی پزشکی پذیرفته شده و ادامه تحصیل دادند. در سال ۱۳۷۵ به عنوان دانشجوی ممتاز از دانشگاه فارغ التحصیل شدند و در سال ۱۳۷۸  بعد از خدمت دوران مقدس سربازی دوره تخصصی چشم پزشکی را شروع نموده و بعد از آن موفق به اتمام رشته فوق تخصصی قرنیه شدند و از سال ۱۳۸۲ تاکنون بیش از ده ها هزار جراحی چشم را با موفقیت کامل انجام دادند و بیش از ۱۰۰ مقاله علمی درزمینه چشم پزشکی و لیزیک از ایشان درمعتبرترین مجلات چشم پزشکی اروپا و آمریکا به چاپ رسیده است.

همچنین بیش از۲۰۰ متخصص و فوق تخصص چشم را به عنوان هیات علمی تربیت کرده اند. همچنین ایشان داور معتبرترین مجلات چشم پزشکی داخل و خارج کشور می باشند و سخنرانی های متعددی در مجامع علمی چشم پزشکی داخلی و خارجی ایراد نموده اند. ایشان مبتکر چندین جراحی نوین چشم پزشکی و مخترع اولین اولین نانو داروی چشم پزشکی در ایران می باشند و هم اکنون به عنوان عضوهیات علمی رسمی گروه آموزشی چشم دانشکده پزشکی دانشگاه تهران بیمارستان فارابی مشغول تدریس دانشجویان و دستیاران تخصصی و فوق تخصصی رشته چشم پزشکی می باشند. همچنین ایشان یکی از بالاترین شاخص های ارجاع به مقالات چشم پزشکی را در کل دنیا دارا می باشند.

مقالات و کارهای تحقیقاتی آقای دکتر محمدپور در لینک زیر:

مقالات آقای دکتر

پاسخ همه سوالات تماس با ۰۹۳۹۲۰۰۲۴۵۲

و مراجعه به اینستاگرام دکتر مهرداد محمدپور

لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/eyelasik_catarac_clinic

لینک تلگرام مطب چشم پزشکی:

https://telegram.me/drmehrdadmohamadpour

لینک آپارات:

https://www.aparat.com/drmohammadpour

دکتر مهرداد محمدپور